Amor Kloboučky Vyškov
 Amor Kloboučky Vyškov

St 7.10.2020 20:00

Boca Chotěboř4
Amor Kloboučky Vyškov..7

Žabínští Vlci Brno

Po 29.6.2020 20:00

Amor Kloboučky Vyškov..2
Žabínští Vlci Brno0

FC Tango Hodonín

Po 29.6.2020 18:00

Amor Kloboučky Vyškov..3
FC Tango Hodonín1

 Amor Kloboučky Vyškov

21. kolo, Ne 8.3.2020 20:00

VŠSK Zlín4
Amor Kloboučky Vyškov..8

SKUP Olomouc

20. kolo, So 29.2.2020 19:00

Amor Kloboučky Vyškov..8
SKUP Olomouc6

 Amor Kloboučky Vyškov

19. kolo, Pá 21.2.2020 20:00

VŠB TU Ostrava2
Amor Kloboučky Vyškov..3

FC Baník Ostrava

18. kolo, So 8.2.2020 19:00

Amor Kloboučky Vyškov..13
FC Baník Ostrava4

 Amor Kloboučky Vyškov

17. kolo, So 1.2.2020 19:15

Žabínští Vlci Brno1
Amor Kloboučky Vyškov..6

ASM Dolní Loučky

16. kolo, So 25.1.2020 19:00

Amor Kloboučky Vyškov..6
ASM Dolní Loučky1

 Amor Kloboučky Vyškov

15. kolo, Pá 17.1.2020 20:00

AC Gamaspol Jeseník4
Amor Kloboučky Vyškov..2

Ohlédnutí za anketou sportovec Vyškova 2020

Ohlédnutí za anketou sportovec Vyškova 2020

Minulý týden ve středu jsme zaznamenali jeden z nějvětších klubových úspěchů. Získali jsme ocenění nejlepší sportovní kolektiv města Vyškova za rok 2020. Pojďme se ještě vrátit k tomuto prestižnímu ocenění. Poslali jsme několik otázek do našeho klubového prostoru a nyní vám přinášíme odpovědi první dvojice. Je to duo, které se na úspěchu podílelo přímo na palubovce. Hráč Pavel Tichý a trenér Vladimír Štrublík jsou prvními, kteří se podělí o své pocity.

  1. Nejlepší kolektiv města Vyškova, co na to říkáš, jak to vnímáš?
  2. Když se zamyslíš nad rokem 2020, co vlastně dovedlo náš tým k vrcholu?
  3. Co toto ocenění pro Tebe osobně znamená?
  4. Jak to vidíš s naším celkem do budoucna?
  5. Myslíš, že na tento úspěch můžeme v plnohodnotné sezóně, bez covidu navázat?
  6. Co bys popřál všem sportovcům do roku 2021.

 

Pavel Tichý a jeho odpovědi:

1. Nejlepší kolektiv - co na to říct, je to pecka. Je to výsledek mnohaleté práce a úsilí, které díky spojením s mým mateřským klubem FC Kloboučky a vytvořením, dnes už můžu říci, nejsilnějšího mančaftu co jsme mohli mít, vyústilo v toto ocenění. Pozitivum toho všeho osobně vidím, že jsme se všichni vzájemně znali, takže v momentě, kdy se vše sladilo i v kabině na jednu společnou notu, mohli jsme nastartovat "mašinu", která výborně šlapala jak na palubovce tak i mimo ni a vytvořili jsme opravdu dobrou partu.

2. V prvé řadě je potřeba vyzdvihnout činnost celého vedení klubu a party organizátorů, kteří položili základ celému našemu úsilí. Bez jejich enormního nasazení bychom nikdy neměli takové podmínky na amatérské úrovni pro trénink a fungování klubu. Pak už to bylo jen o nás hráčích a trenérovi, abychom svým přístupem a výkony na hřišti podtrhli jejich snahu. A to se podařilo. Na všech bylo znát, že se chtějí na palubovce rvát o každý metr a vyhrávat.

3. Přímo pro mě jako jednotlivce neznamená "nic". Futsal je týmová hra a proto na ocenění i takhle nahlížím.

4-5. Pokud se konkrétní lidé rozhodující o našich životech umoudří a my dostaneme opět prostor vyběhnout na palubovky a začít makat, s tím že budeme moci odehrát plnohodnotně celou sezonu, pak mohu s klidným srdcem říct, že uděláme maximum proto, abychom naplnili náš společný cíl a to vítězství v druhé lize a zajistit si tak přímý postup mezi elitu. Toto by byla ta opravdová pomyslná třešinka na dortu. Nechci kluky přechválit, ale kdy jindy než teď, když jsou v nejlepších letech, ve skvělé formě a máme perfektní podporu z vedení klubu? Pusťte nás do haly a slovy klasika - My vám (fanoušků a celému okresu Vyškov) tu zlatou medaili vybojujeme

6. Co popřát sportovci? Jednoznačně zdraví. S tím vše začíná a končí. Můžete mít cíle a sny jaké chcete, pokud vám ale zdraví a zranění nepřejí, pak zůstane pouze u toho snění. Dále přeji pevné nervy, trpělivost, odhodlání a v neposlední řadě i rodinnou podporu. To vše je dobrý předpoklad k tomu svého cíle dosáhnout.

 

Trené Vladimír Štrublík se vyjádřil takto:

1. Nejdříve bych chtěl všem v klubu (vedeni, hráčům a lidem co se o nás starají) i mimo něj (našim fanouškům)moc poděkovat. Je to výsledek dlouhodobé práce. Velmi si vážím, že nás odborná komise zvolila na první místo. Je to motivace do další práce. Já bych řekl k ještě zodpovědnější a odbornější činnosti od nás všech v klubu. Pokusíme se na to navázat a nezklamat

2.Těch faktorů bude více, ale vypíchnu jeden a to ,,dělat něco navíc“. Abych to trošku vysvětlil. Tím, že jsme sport, který je hodně propojen s fotbalem, tak to máme v tomto směru obtížnější. Není lehké dokázat přesvědčit lidi, ať už ve vedení nebo hráče samotné, aby se trénovalo ( mimo jejich tréninky fotbalově) 2x týdně, aby se na to sháněly peníze, že to tzv. samo nepůjde a tím, že to kluci i vedeni pochopili, tak díky tomu se můžeme jedině někam posunout. Samozřejmě vždy je potřeba i štěstí, ale musí se mu jít naproti a my jsme rádi, že se to vše takto sešlo.

3. Velký úspěch a zřejmě až za pár let to doceníme. Já vždy a všude říkám, že to je hlavně zásluha hráčů a vedení klubu

4. Nikdy neříkej nikdy a nerad bych to zakřikl nebo nás nějak přeceňoval, ale budoucnost vidím velice dobře. Máme jasně stanovené cíle a zkusíme jich dosáhnout. Záležet bude především na financích, a jak se k tomu postaví hráči. Chtěl bych od nich ještě mnohem ,,profesionálnější" přístup.

5. To souvisí s odpovědi na předchozí otázku. Takže ano můžeme pokud neusneme na vavřínech a budeme dál makat, nejlépe ještě víc  Chtěli bychom postoupit do první ligy a tam rozhodně nehrát jen epizodní roli. Sháníme sponzory, aby se náš cíl mohl být zrealizován. Snad se nám bude na palubovce dařit a postoupíme (bude to hodně těžké) a příští rok si tu ligu ve Vyškově zahrajeme.

6  Samozřejmě hlavně hodně zdraví a v dnešním světě, ať se situace co nejdříve zlepši a mohou se vrátit k tréninku nebo zápasům. Také jim přeji, ať se se jim vyhýbají zraněni a mají jen samé úspěchy.

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Ze světa sportu

Proč jde Plzeň na Slavii, a ne na Spartu?

Dokonáno jest! Počtvrté za posledních pět sezon, kdy se hrálo play-off, se střetnou Plzeň a Slavia. Přitom nechybělo…

Podívejte se na první díl pořadu eFutsal Talk

Ve čtvrtek 22. dubna jsme na našem facebookovém profilu nabídli v přímém přenosu premiéru nového pořadu eFutsal Talk,…

Začíná nejkrásnější část sezony, play-off je tady

Světe, div se, ale můžeme slavit. Po dvou letech se 1. FUTSAL liga dočkala play-off. Nezbývá než věřit, že se dohraje.…

Nejbližší narozeniny

15.05.2021 Vilém Horák (24)
16.05.2021 Patrik Nasadil (27)
25.05.2021 Matěj Rozehnal (22)
26.05.2021 Lukáš Obruča (24)
06.06.2021 Jaromír Grim (35)
CREATE & ASSETS Dina-Hitex spol. s.r.o. Esmat Střechy Lexa a Hanák Flexi Finance s.r.o. Infos Penalty Město Bučovice Tomáš Srnský Modrý hroch

Počet návštěv: 69700
Posledních 30 dnů: 164 | Posledních 7 dnů: 35 | Poslední den: 4

© 2021 Amor Kloboučky Vyškov | Všechna práva vyhrazena | amorvyskov@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne