Amor Kloboučky Vyškov
SKP Ocel Třinec

3. kolo, So 12.10 20:00

Amor Kloboučky Vyškov..5
SKP Ocel Třinec2

 Amor Kloboučky Vyškov

2. kolo, Pá 04.10 20:30

FK Baracuda Jakubčovic..3
Amor Kloboučky Vyškov..5

SK Ferram Opava

1. kolo, So 28.09 20:00

Amor Kloboučky Vyškov..6
SK Ferram Opava0

PRO-STATIC Blansko

22. kolo, Pá 15.03 20:00

Amor Kloboučky Vyškov..9
PRO-STATIC Blansko2

 Amor Kloboučky Vyškov

21. kolo, So 02.03 19:15

FC Kalábek Sport Brno13
Amor Kloboučky Vyškov..7

Brikety-pelety Štěpán Vyškov

20. kolo, Pá 01.03 20:00

Amor Kloboučky Vyškov..5
Brikety-pelety Štěpán ..2

 Amor Kloboučky Vyškov

19. kolo, Ne 24.02 19:00

FC Tango Hodonín B6
Amor Kloboučky Vyškov..3

Nasan Brno

18. kolo, Pá 15.02 20:00

Amor Kloboučky Vyškov..1
Nasan Brno6

 Amor Kloboučky Vyškov

17. kolo, Ne 10.02 19:15

FFT Vinohrady7
Amor Kloboučky Vyškov..8

ASM Dolní Loučky B

16. kolo, Pá 01.02 20:00

Amor Kloboučky Vyškov..5
ASM Dolní Loučky B9

AC Gamaspol Jeseník

4. kolo, So 19.10 20:00

Amor Kloboučky Vyškov..
AC Gamaspol Jeseník

 Amor Kloboučky Vyškov

5. kolo, So 26.10 20:00

ASM Dolní Loučky
Amor Kloboučky Vyškov..

Žabínští Vlci Brno

6. kolo, So 02.11 20:00

Amor Kloboučky Vyškov..
Žabínští Vlci Brno

 Amor Kloboučky Vyškov

7. kolo, Pá 08.11 20:00

FC Baník Ostrava
Amor Kloboučky Vyškov..

VŠB TU Ostrava

8. kolo, So 16.11 19:00

Amor Kloboučky Vyškov..
VŠB TU Ostrava

 Amor Kloboučky Vyškov

9. kolo, Ne 24.11 19:00

SKUP Olomouc
Amor Kloboučky Vyškov..

VŠSK Zlín

10. kolo, So 30.11 19:00

Amor Kloboučky Vyškov..
VŠSK Zlín

 Amor Kloboučky Vyškov

11. kolo, Pá 06.12 20:30

FC Tango Hodonín B
Amor Kloboučky Vyškov..

 Amor Kloboučky Vyškov

12. kolo, Pá 13.12 20:30

SK Ferram Opava
Amor Kloboučky Vyškov..

FK Baracuda Jakubčovice

13. kolo, So 21.12 18:00

Amor Kloboučky Vyškov..
FK Baracuda Jakubčovic..

Opět druholigoví

Opět druholigoví

Jako blesk z čistého nebe, po zpackané minulé sezóně, přišla zpráva o tom, že se náš klub pět objeví mezi druholigovými, futsalovými kluby. Po sezóně, která vypadala všelijak, jen ne standardně se očekávalo ledacos. Od konce klubu, přes jeho účast v nejnižší soutěži. S druholigovou variantou nikdo nepočítal. My jsme se dnes zeptali iniciátorů této akce "Kulový blesk" na důvody, které je k tomu vedli. Slovo dostávají dosavadní prezident našeho klubu Antonín Petlach a na straně Klobouček, muž, který stojí za posledními úspěchy tohoto mužstva Laďa Štrublík.

Jako první dostal slovo mladší z uvedené trojice Laďa Štrublík.

Poté co Kloboučky odhlásily 2 ligu přišla nabídka z Amoru, překvapila Tě?

Nabídka od pana Petlacha mě velmi  překvapila. Sice jsem zaslechl  něco, že chce zpět do 2 ligy, ale že osloví mě jsem nečekal.

Byl jsi první, kdo přišel s myšlenkou spojení, nebojíš se toho ?

Ano, tento napad mě napadl hned poté, co nabidka přišla.Chtěli jsme s Koboučkama do 2.ligy, ale to se z finančních důvodů nepovedlo. I z těchto důvodů jsem nabídku přijal a zároveň nabídl panu Petlachovi spojení obou klubů a on to okamžitě přijal. Přiznávám, že z toho trošku obavy mám.

 Co od toho očekávaš  jsi připraven řešit problémy?

Nevím, co čekat, jak si kabina sedne a s jakým kádrem do 2 ligy půjdeme. Měl jsem nachystaný mančaft pro Kloboučky a 2 ligu. Po našem odhlášení se mi hodně pozměnil. Hráči, co to předtím potvrdili, tak změnili názor. Čeká nás moc práce, ale pro mě je to výzva, tak uvidíme , jak to vše dopadne. Teď je hlavním problémem sestavit hráčsky kádt pro druhou ligu. Dalším velkým úkolem bude sehnat trenéra pro B tým, který by měl hrát divizi E.

Další v pořadí nám řekl pár vět na danou situaci stávající prezident klubu Antonín Petlach.

Upřimně řečeno, už jsem myslel, že napíši svůj futsakový nekrolog a půjdu do sportovního důchodu. Za tímto účelem mi má žena koupila populární důchodky ( papuče pro staré důchodce). Jenomže něco jiného chcete a něco jiného se stane. Prvotně jsem skutečně sondoval situaci kolem 2 ligy a bavil se s jedním trenérem , ale nějak to nakonec nedopadlo.. Pak přišla zpráva, že Kloboučky nebudou hrát druhou ligu a jedno sezení u zlatavého moku s naším šuterem Ševou (pozn. Milanem Ševčíkem). Zatímco on asi zapomněl, co jsme si říkali tak, já se ráno probudil a hned jsem kontaktoval Ladě Štrublíka . Čekal jsem všechno, ale to, že na nabídku kývne ne. Pak následovalo několik sérií rozhovorů, kdy jsem zjišťoval věci a mapoval terén. Výsledek byl, že 2 ligu přilásíme a tak jsme to na poslední chvíli udělali. Chci věřit tomu, že na vše už nebudu sám . Chci věřit, že Mira Hanák, Vašek Konečný, Laďa Štrublík, Pepa Lička a má maličkost si rozdělí kompetence a klub začne fungovat. Pokud ne, tak to rozpustíme , ale řekneme si, že jsme se o něco pokusili. Na rozdíl od jiných škarohlídů , kteří dokáží jen kritizovat a urážet. Dámy a pánově, začínáme.

Tak to byl Antonín Petlach. O změnách v klubu vás budeme informovat. Jménem všech, kteří toto zavinili se na vás už teď těšíme při druholigových zápasech. Jsme pevně přesvědčeni, že nás budete podporovat jako v dobách minulých. No a těm, kteří pochybují, jejich víru v náš neúspěch nebereme. My jsme odhodláni všechny přesvědčit, že to myslíme vážně.

 

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Ze světa sportu

Na čele 2. ligy-západ čtyři týmy s totožným ziskem

VIDEO |V západní skupině 2. ligy se hrála jen čtyři utkání, neboť duel Rapidu Ústí proti libereckém Pampuchu bylo…

Ve 2. lize-východ Baník opět na vysokoškoláky…

VIDEO | Co je největším překvapením úvodu východní skupiny 2. ligy? Pravděpodobně zatím nulový zisk Baníku Ostrava,…

Postup! Sparta zvládla i poslední krok a…

Futsalisté Sparta Praha postoupili do elitní fáze Ligy mistrů. Domácí základní skupinu ovládli bez ztráty bodu, když v…

Nejbližší narozeniny

18.10.2019 Samuel Mihok (19)
23.10.2019 Ondřej Nový (26)
28.10.2019 Eduard Jakubčík (21)
11.11.2019 David Lukeštík (31)
24.11.2019 Antonín Petlach (49)
Řešení pojistných událostí Infos Flexi Finance s.r.o. Geospat

Počet návštěv: 53363
Posledních 30 dnů: 2123 | Posledních 7 dnů: 641 | Poslední den: 48

© 2019 Amor Kloboučky Vyškov | Všechna práva vyhrazena | amorvyskov@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne