Amor Kloboučky Vyškov
 Amor Kloboučky Vyškov

21. kolo, Ne 08.03 20:00

VŠSK Zlín4
Amor Kloboučky Vyškov..8

SKUP Olomouc

20. kolo, So 29.02 19:00

Amor Kloboučky Vyškov..8
SKUP Olomouc6

 Amor Kloboučky Vyškov

19. kolo, Pá 21.02 20:00

VŠB TU Ostrava2
Amor Kloboučky Vyškov..3

FC Baník Ostrava

18. kolo, So 08.02 19:00

Amor Kloboučky Vyškov..13
FC Baník Ostrava4

 Amor Kloboučky Vyškov

17. kolo, So 01.02 19:15

Žabínští Vlci Brno1
Amor Kloboučky Vyškov..6

ASM Dolní Loučky

16. kolo, So 25.01 19:00

Amor Kloboučky Vyškov..6
ASM Dolní Loučky1

 Amor Kloboučky Vyškov

15. kolo, Pá 17.01 20:00

AC Gamaspol Jeseník4
Amor Kloboučky Vyškov..2

 Amor Kloboučky Vyškov

14. kolo, Pá 10.01 20:00

SKP Ocel Třinec3
Amor Kloboučky Vyškov..5

FK Baracuda Jakubčovice

13. kolo, So 21.12 18:00

Amor Kloboučky Vyškov..4
FK Baracuda Jakubčovic..4

 Amor Kloboučky Vyškov

12. kolo, Pá 13.12 20:30

SK Ferram Opava5
Amor Kloboučky Vyškov..2

Opět druholigoví

Opět druholigoví

Jako blesk z čistého nebe, po zpackané minulé sezóně, přišla zpráva o tom, že se náš klub pět objeví mezi druholigovými, futsalovými kluby. Po sezóně, která vypadala všelijak, jen ne standardně se očekávalo ledacos. Od konce klubu, přes jeho účast v nejnižší soutěži. S druholigovou variantou nikdo nepočítal. My jsme se dnes zeptali iniciátorů této akce "Kulový blesk" na důvody, které je k tomu vedli. Slovo dostávají dosavadní prezident našeho klubu Antonín Petlach a na straně Klobouček, muž, který stojí za posledními úspěchy tohoto mužstva Laďa Štrublík.

Jako první dostal slovo mladší z uvedené trojice Laďa Štrublík.

Poté co Kloboučky odhlásily 2 ligu přišla nabídka z Amoru, překvapila Tě?

Nabídka od pana Petlacha mě velmi  překvapila. Sice jsem zaslechl  něco, že chce zpět do 2 ligy, ale že osloví mě jsem nečekal.

Byl jsi první, kdo přišel s myšlenkou spojení, nebojíš se toho ?

Ano, tento napad mě napadl hned poté, co nabidka přišla.Chtěli jsme s Koboučkama do 2.ligy, ale to se z finančních důvodů nepovedlo. I z těchto důvodů jsem nabídku přijal a zároveň nabídl panu Petlachovi spojení obou klubů a on to okamžitě přijal. Přiznávám, že z toho trošku obavy mám.

 Co od toho očekávaš  jsi připraven řešit problémy?

Nevím, co čekat, jak si kabina sedne a s jakým kádrem do 2 ligy půjdeme. Měl jsem nachystaný mančaft pro Kloboučky a 2 ligu. Po našem odhlášení se mi hodně pozměnil. Hráči, co to předtím potvrdili, tak změnili názor. Čeká nás moc práce, ale pro mě je to výzva, tak uvidíme , jak to vše dopadne. Teď je hlavním problémem sestavit hráčsky kádt pro druhou ligu. Dalším velkým úkolem bude sehnat trenéra pro B tým, který by měl hrát divizi E.

Další v pořadí nám řekl pár vět na danou situaci stávající prezident klubu Antonín Petlach.

Upřimně řečeno, už jsem myslel, že napíši svůj futsakový nekrolog a půjdu do sportovního důchodu. Za tímto účelem mi má žena koupila populární důchodky ( papuče pro staré důchodce). Jenomže něco jiného chcete a něco jiného se stane. Prvotně jsem skutečně sondoval situaci kolem 2 ligy a bavil se s jedním trenérem , ale nějak to nakonec nedopadlo.. Pak přišla zpráva, že Kloboučky nebudou hrát druhou ligu a jedno sezení u zlatavého moku s naším šuterem Ševou (pozn. Milanem Ševčíkem). Zatímco on asi zapomněl, co jsme si říkali tak, já se ráno probudil a hned jsem kontaktoval Ladě Štrublíka . Čekal jsem všechno, ale to, že na nabídku kývne ne. Pak následovalo několik sérií rozhovorů, kdy jsem zjišťoval věci a mapoval terén. Výsledek byl, že 2 ligu přilásíme a tak jsme to na poslední chvíli udělali. Chci věřit tomu, že na vše už nebudu sám . Chci věřit, že Mira Hanák, Vašek Konečný, Laďa Štrublík, Pepa Lička a má maličkost si rozdělí kompetence a klub začne fungovat. Pokud ne, tak to rozpustíme , ale řekneme si, že jsme se o něco pokusili. Na rozdíl od jiných škarohlídů , kteří dokáží jen kritizovat a urážet. Dámy a pánově, začínáme.

Tak to byl Antonín Petlach. O změnách v klubu vás budeme informovat. Jménem všech, kteří toto zavinili se na vás už teď těšíme při druholigových zápasech. Jsme pevně přesvědčeni, že nás budete podporovat jako v dobách minulých. No a těm, kteří pochybují, jejich víru v náš neúspěch nebereme. My jsme odhodláni všechny přesvědčit, že to myslíme vážně.

 

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Ze světa sportu

FIFA odložila MS, termíny posouvá i UEFA

Jak se dalo čekat, světový šampionát, který se měl hrát na přelomu září a října tohoto roku v Litvě, FIFA o rok…

Výkonný výbor ukončil soutěžní ročník VARTA…

Výkonný výbor Svazu futsalu ČR ukončil na svém úterním zasedání k 15. dubnu 2020 nejvyšší ligové soutěže – VARTA…

Výkonný výbor odsouhlasil dvě varianty ukončení…

Na svém zasedání 12. března 2020 Výkonný výbor Svazu futsalu ČR jednomyslně rozhodl s ohledem na všechny možné…

Nejbližší narozeniny

06.06.2020 Jaromír Grim (34)
19.06.2020 Zbyněk Zbořil (47)
10.07.2020 Jiří Legner (27)
12.07.2020 Tomáš Florián (24)
29.07.2020 Dominik Šmerda (21)
Infos Město Bučovice Střechy Lexa a Hanák Flexi Finance s.r.o. Penalty Tomáš Srnský Geospat

Počet návštěv: 62081
Posledních 30 dnů: 680 | Posledních 7 dnů: 75 | Poslední den: 5

© 2020 Amor Kloboučky Vyškov | Všechna práva vyhrazena | amorvyskov@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne